Šajā raidījumā rudenim atbilstošas noskaņas – uzzinām par jauno grāmatu "Saules Gads. Rudenāji", kā arī noskaidrojam, kā norisināsies jauniešu folkloras studijas "Banga" jaunā video klipa "Kur, Jumīti, glabājies" pirmizrāde.

Apjumību laiks. Rudenāji. Miķeļi. Rudens ražas svētki, kuru svinēšana nereti aprobežojas ar došanos uz gadatirgu, vai vismaz agrāk skolās – ar dārzeņu figūriņu veidošanu. Ja nu kāds jūt, ka viņam pietrūkst zināšanu par ražas svētku svinēšanu, tad varam iepriecināt, ka nupat klajā nākusi grāmata "Saules Gads. Rudenāji", ko sarakstījusi autoru komanda - tradīciju pazinējas Aīda Rancāne, Ilze Briška un Gunta Siliņa Jasjukeviča. Ar Guntu aprunājamies ne tikai par jauno grāmatu bet arī par gaidāmajiem rudens ražas svētkiem atpūtas vietā "JIP Mārupīte" šo sestdien, 25. septembrī plkst. 16:00.

Taču folkloras studijas "Banga" jaunieši jau rīt, 22. septembrī, pulksten 19:00 aicina uz folkklubu "Ala Pagrabs", kur norisināsies tās piecgades svinības un videoklipa ''Kur, Jumīti, glabājies'' prezentācija, tādēļ "Etnovēstis" devās ar jauniešiem pārmīt pāris vārdus.