30. novembrī Spīķeru koncertzālē un "Klasikas" tiešraidē izskanēs JVLMA un Latvijas Radio bigbenda kompozīciju konkursa Baltijas un Ziemeļvalstu jaunajiem komponistiem finālistu jaundarbi, kurus kopā ar bigbendu atskaņos dziedātāja Aija Vītoliņa. Aija un bigbenda vadītājs Kārlis Vanags sarunā iepazīstina ar jauno mūziku, kā arī atklāj, ka koncertā tiks prezentēts arī bigbenda un Aijas albums, kurā dzirdama Andra Buiķa mūzika.

Kārlis Vanags: "Programmā līdzās konkursantu finālistu darbiem izskanēs arī vairāki novatoriski apdarināti džeza standarti, kā arī Andra Buiķa un Aijas Vītoliņas jaunās dziesmas. Aija Vītoliņa ir arī šī gada konkursa īpašā viešņa un soliste. Šī koncerta programma veidota tā, neaizmirstot konkursa pamata ideju, kas ir radošums un oriģināla pieeja."

Savukārt dziedātāja Santa Šillere, kas oktobra sākumā laida klajā debijas albumu, aicina uz koncertiem "Gaismā būt", kas decembrī izskanē trīs Latvijas pilsētās. Kopā ar ģitāristu Jāni Pastaru, kontrabasistu Jāni Rubiku un sitaminstrumentālistu Kasparu Kurdeko Ziemassvētku melodijas, savas oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu komponistu mūziku pašu radītos aranžējumos viņi atskaņos Liepājā, Rīgā un Valmierā.