Šoruden klajā nācis dzejas un mūzikas albums "Tu sauci mani vārdā - upju līnijās", tāpēc "Klasikā" tiekamies ar komponisti, mūziķi Laumu Kazaku un aktrisi Maiju Arvenu.

Dzejas un mūzikas CD "Tu sauci mani vārdā - upju līnijās vēsta" par jaunas sievietes ceļojumu piezīmēm dzejā, satiekot māksliniekus, mūziķus un visdažādāko kultūru un dzīves gājumu pārstāvjus. Diskā savijas oriģinālmūzika un dzejas lasījumi, ko papildina skaņas dizaina radītas dabas un pilsētas ainavas.

"Mani iedvesmo sajūtas, ko atklāj dzeja. Lai radītu mūziku, ir nepieciešams stāsts, kurā atklājas pasaules skaistums un dažādas neparastas detaļas, ko ikdienā nepamanām. Diskā iekļautā oriģinālmūzika ir viegla, vijīga, zeltaini dzirkstoša, daudzi saka - latviska. Manuprāt, disks ir ļoti sirsnīgs un dzīvespriecīgs," teic komponiste un mūziķe, CD producente Lauma Kazaka.

Dzeju jaunajā ierakstā lasa aktieri Inta Tirole, Jānis Skanis un Maija Arvena, bet mūziku izpilda Lauma Kazaka (balss, ģitāra), Ieva Lapkovska (flauta) un Marianna Puriņa (vijole). Ierakstā piedalījušies arī Staņislavs Judins (kontrabass) un Andris Buiķis (bungas un perkusijas). CD skaņu režisors un skaņas dizaina autors – Ivars Kalniņš (Raksturs Audio).