25. oktobrī apaļu dzimšanas dienu svin apgāda „Pētergailis” vadītāja Inguna Cepīte, un 2020. gadā 30. gadskārta aprit arī viņas vadītajai izdevniecībai. Tās saknes rodamas Atmodas gadu laikraksta redakcijā, bet šodien "Pētergailis" var lepoties ar turpat pussimts nominācijām un gada balvām grāmatu mākslā, kas iegūtas gan Latvijā, gan pasaulē. Apgāds izdevis daudz vērtīgas mācību literatūras, bagātīgs ir oriģinālliteratūras un daudzvalodu izdevumu plaukts. Tajā  goda vietā arī grāmatas par diriģentu Leonīdu Vīgneru un čellistu Māri Villerušu, kuras veidojušas LR 3 "Klasika" balsis Rūta Paula un Sandra Ņedzvecka.

Inguna Cepīte:

"Lai gan tiešām esmu ilglaicīgi darbojusies literatūras laukā, esmu izdevusi daudz grāmatu, pati tās rakstījusi un portfelī vēl ir nepabeigti manuskripti, aizvien liela ir arī mūzikas mīlestība.

Esmu uzaugusi mūziķu ģimenē, sākusi mācības Emīla Dārziņa mūzikas skolā, dziedājusi Valsts akadēmiskajā korī "Latvija", uz vienas skatuves bijusi kopā ar Marisu un Arvīdu Jansoniem, Jevgeņiju Mravinski un citiem pasaules klases mūziķiem. Šo pieredzi atņemt nevar. Mūzika stāv pāri cilvēciskajām vērtībām un arī literatūra nav  tālu no tā. Jo īpaši dzeja, kas ir ļoti tuvu mūzikai."