1. decembrī diriģents un pedagogs Arvīds Platpers svin skaistu jubileju - septiņdesmit!

Intas Pīrāgas veidotajā īpašajā "Beneficē" runājam par jubilejām un skolas gadiem, par pedagogiem, kuri atstājuši iespaidu uz profesijas izvēli; par daiļslidošanu, kas norūdījusi raksturu, un pievēršanos politikai, kā arī gandarījumu, strādājot ar bērnu un jauniešu, kā arī pieaugušo koriem mēģinājumos un Dziesmu svētkos.

Sarunu ar jubilāru caurvij arī mūzikas ieraksti, kas rodami Latvijas Radio fonotēkā:

* Jurjānu Andrejs - "Gods Dievam augstībā" - vīru koris "Absolventi" 2008. gada Dziesmu svētku koru finālskatē LU aulā
* Raimonds Pauls - dziesma no k/f "Cīrulīši" - vīru kori "Absolventi" un "Ķekava" albumā "A cappella. Raimonds Pauls.Diriģents Arvīds Platpers"
* Romualds Jermaks - "Ģenerālis" - vīru koris "Ķekava" 1998. gada Dziesmu svētku koru finālskatē LU aulā
* Raimonds Pauls - "Sanāciet, sadziediet" - apvienotie kori 2006. gada koncertā "Raimonds Pauls. Dziedāšanas svētki"
* Ilze Arne - "Sētnieks" no cikla "Rīgas puika" - Rīgas 45. vidusskolas 5.- 8. klašu koris un instrumentālais ansamblis (1991)
* Ruta Vintule - "Lietus vīriņš" - Latvijas Mūzikas akadēmijas mūzikas pedogoģijas nodaļas sieviešu koris (2001)
* Zigmars Liepiņš - "Latvju zeme vaļā stāv" no rokoperas "Lāčplēsis" - apvienotais Latvijas skolu jaunatnes koris un apvienotais skolēnu pūtēju orķestris VI Dziesmu svētku koncertā mežaparkā (1989)
* Uģis Prauliņš - "Es bij’ puika" - zēnu un apvienotais vīru koris 2018. gada Dziesmu svētku Noslēguma koncertā Mežaparkā
* Jurjānu Andrejs - "Dievs, dod mūsu tēvu zemei" - apvienotais sieviešu un vīru koris Latvijas sieviešu un vīru koru svētkos Tukumā (2002)