Ansambļa Moonbach programmās un arī ierakstā Latvijas Radio fondos blakus likta Johana Sebastiāna Baha mūzika un irāņu tautas melodijas. Irāņu izcelsmes Vācijā dzīvojoša vijolniece Azade Maghsodi un ērģelnieks Andis Paegle ieskaņojuši J.S. Baha, Astora Pjacollas, Ali Akbara Šaida mūziku, improvizācijas par persiešu tautas mūzikas tēmām, kā arī Ruhollaha Khalegi Ey Iran, kas bijusi Irānas valsts himna līdz 1979. gada revolūcijai.

Andis Paegle ir aizrāvies un apguvis dažādus elektro-mehāniskus instrumentus, kurus dzirdam ierakstā – Fender Rhodes un Hohner Clavinet D6, Vintage Vibe Piano. Lai visus šos instrumentus atgādātu uz Latviju, Andis un Azade ceļoja ar kuģi.

Plašā sarunā ar abiem mūziķiem noskaidrojam, kā pirms 15 gadiem, studējot Lībekā, Andis un Azade satikušies un iemīļojuši baroka mūziku, kā Azade savu pirmo koncertu Rīgā sniegusi astoņu gadu vecumā, par to, kā top ansambļa aranžējumi un improvizācijas.

"Ansambļa nosaukumā mēs mazliet spēlējāmies ar diviem jēdzieniem - Mēnesi un Bahu. Bahs ir visa sākums un beigas, gan mūsdienu mūzikā, gan rokmūzikā. Vēl mums svarīgs ir Mēness, kas visu laiku ir blakus, reizēm pazūd, reizēm atrodas. Mēs esam romantiski noskaņoti."

Skaņu ieraksta režisors Modris Bērziņš.