26. janvārī Rīgas cirkā pirmizrādi piedzīvos teātra trupas "Kvadrifrons" izrāde-detektīvs bērniem "Perturbons", kuras režisore ir Paula Pļavniece. Izrādes tekstu radījuši "Kvadrifrons" pārstāvji Klāvs Mellis un Ance Strazda, bet dziesmu tekstus sarakstījusi dzejniece Inese Zandere.
 
"Kas ir Perturbons? Tas ir kas vēl noslēpumaināks un biedējošāks par vakcīnām, tārpu vēderā un vidusauss iekaisumu reizē. Perturbons ne tikai rada normālās gaitas traucējumus mūsu pasaulē, rausta internetu un atšālē kolu, bet ir saistīts arī ar "Kvadrifrona" stiprākā, priecīgākā un atsperīgākā kolēģa pazušanu, tāpēc "Kvadrifrons" aicina sākumskolas vecuma bērnus un viņu vecākus pievienoties kārtības ieviešanas, Perturbona apturēšanas un kolēģa atbrīvošanas misijā. Ir jāapvieno spēki, kamēr Perturbons nav pārņēmis visu pasauli!" tā par izrādi raksta tās veidotāji.
 
Runā, ka Rīgas Cirkā februārī gaidāms arī Dmitrijs Šostakovičs... Stāsts par cilvēka un varas attiecībām, par ģēniju un par jaunu cilvēku.

"Atsperes" rīta intervijā Signei Dzenītei un horeogrāfam Krišjānim Santam pievienosies režisore Paula Pļavniece un dramaturgs Evarts Melnalksnis. Saruna būs par "Perturbonu" un "Kvadrifronu".