Savulaik grupas "Cosmos" un pēc tam Latvijas Radio kora zemā balss Jānis Strazdiņš nu jau vairākus gadus sevi pilntiesīgi sauc par zviedru slavenā piecinieka "The Real Group" dalībnieku. "Jūtos tajā gana iesēdies un nosēdies - no nākamā gada stāža ziņā būšu jau trešais vecākais grupas dalībnieks," atklāj Strazdiņš.

"Biju viens no maiņas punktiem, jo pēc tam diezgan strauji nomainījās vēl alta partijas dziedātāja, mainījās arī skaņu režisors. No nākamā gada mainīsies arī baritona partijas dziedātājs, jo mūsu dānis Mortens, kurš grupā nostrādājis desmit gadus, pārcelsies uz Vāciju – viņš ir kārtīgs Eiropas pilsonis, un nu dosies pie savas dzīvesbiedres. Jauna kolēģa meklējumi jau notikuši, un ir atrasts nākamais ‘Mortens’, kārtīgs tīrasiņu zviedrs. Vēl viss rudens priekšā, kamēr ar jauno baritonu sadziedāsimies. Ar katru jaunu dalībnieku tādā mazā sastāvā paiet diezgan ilgs laiks, kamēr balsis saķeras kopā. Tā ka jau augusta beigās sāksim strādāt pie jaunā grupas skanējuma," stāsta dziedātājs Jānis Strazdiņš.

Iekļūšanu "The Real Group" sastāvā viņš nešaubīgi sauc par sava sapņa īstenošanos. "Nezinu, par ko man tāda veiksme trāpījusies, ka nevienam neteiktie sapņi piepildījušies –

sāku jau palikt piesardzīgs, ko nākamo klusi pie sevis vēlēties, jo acīmredzot ir tā – ja vēlēšanās ir patiesa, tā piepildās. Jūtos ārkārtīgi izredzēts, ka man tā veicas."

Tajā pašā laikā viņš arī neslēpj: "Protams, vienmēr ir rozā briļļu periods – tāpat kā attiecībās, tāpat arī darba dzīvē. Sapnis jau vienmēr ir citādāks – ar neziņas plīvuru aizsegts. Kad to plīvuru pavelk nost un padzīvo tam otrā pusē, sākas ikdiena. Uz skatuves mēs pavadām divas stundas dienā, bet vēl jau ir pārējās stundas, kurās kopā darām visādas praktiskas lietas. Tas to sapni un ideālu tā kā nedaudz nosēdina pie zemes, bet tad atkal nāk tās divas stundas, kad esi uz skatuves un saproti, ka tās pārējās stundas tomēr ir tā vērtas.

Bet cenšos neļaut dzīves praktiskajām lietām sevi aplauzt."

Uz Stokholmu viņš brauc kā uz darbu. “Mājas man vienmēr bijušas un ir Rīgā," uzsver dziedātājs.

Vairāk un plašāk šeit!