10. martā Lielajā ģildē un Latvijas Radio 3 "Klasika" tiešraidē skanēja koncerts "LNSO, Bēthovens un Dvoržāks", kurā solists Ludviga van Bēthovena Ceturtā klavierkoncerta atskaņojumā bija Daumants Liepiņš, bet pie Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra diriģenta pults stājās Baku kamerorķestra un Minhenes Jaunā filharmonijas orķestra galvenais diriģents Fuads Ibrahimovs. Viņa vadībā izskanēja arī Bēthovena uvertīra "Egmonts", kā arī Antonīna Dvoržāka Devītā simfonija "No Jaunās pasaules".

Koncerta tiešraidi vadīja Maruta Rubeze, starpbrīdī piedāvājot sarunu ar Daumantu Liepiņu un Fuadu Ibrahimovu.

Daumants Liepiņš par L. van Bēthovena Ceturto klavierkoncertu: “Ar Bēthovena daiļradi kā lielākā daļa mūziķu esmu sastapies jau bērnībā. Ik pa laikam kāds no komponista darbiem ir parādījies manā repertuārā, bet jāsaka, ka Ceturtais klavierkoncerts spēcīgi kontrastē ar parasto Bēthovena portretējumu, jo tajā atklājas viņa jūtīgā dvēseles daļa. Gandrīz nekas šajā koncertā nav “kā parasti” — pats sākums ar klavieru solo orķestra iespēles vietā, eksperimentēšana ar neparastiem skaņas efektiem un augšējo reģistru izmantošana, caurcaurēm vijošā, jūtīgā dvēseles stīga. Koncerts vairāk atgādina simfoniju, kur klavieru un orķestra sadarbībai ir lielāka loma kā ierasts, tāpēc nešaubos, ka kopā ar LNSO varēsim izveidot un nogādāt līdz klausītājiem ko patiesi īpašu.”

Pianists Daumants Liepiņš starptautisku ievērību ieguva ar uzvaru Marijas Kanalsas pianistu konkursā (2019), Ziemeļvalstu pianistu konkursā, izcīnīnot 2. vietu Džordžes Enesku Starptautiskajā pianistu konkursā un  iegūstot Žorža Leibensona balvu Starptautiskajā Ženēvas pianistu konkursā (2018), kā arī saņemot Verbjē festivāla Vendome balvu (2019).

2021. gadā Daumants Liepiņš bija rezidences mākslinieks Karalienes Elizabetes Mūzikas kapelā Briselē. 2017. gadā Daumants Liepiņš ieguva Latvijas Lielo mūzikas balvu kategorijā “Gada jaunais mākslinieks”.

Fuads Ibrahimovs 2018. gadā ieguva 2. vietu Jevgeņija Svetlanova starptautiskajā diriģentu konkursā Parīzē, kur uzstājās kopā ar Francijas Radio filharmonijas orķestri. 2019. gadā viņš kopā ar Kremerata Baltica un Gidonu Krēmeru devās Baltijas valstu turnejā un piedalījās Džordžes Enesku festivālā Bukarestē. Tajā pašā gadā viņš kopā ar Sinfonia Varsovia uzstājās festivālā La Folle Journée de Nantes, kā arī Tokijā. Fuads Ibrahimovs muzicējis ar Anglijas Karalisko filharmonisko orķestri, Ziemeļčehijas FO, MDR Leipcigas SO, Halles Valsts kapelu, Getingenes un Nirnbergas SO, Ungārijas Radio SO, Sinfonia Varsovia, Kremerata Baltica, Kronbergas akadēmiju, Ensemble Moderne, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Tulūzas Kapitolija orķestri, Santa Cecilia orķestri un Vīnes kamerorķestri. Diriģējis arī Das kritische Orchester Berlin, kura mūziķi nāk no "Berlīnes filharmoniķiem", Berlīnes un Drēzdenes Valsts kapelas, Dienvidvestfālenes filharmoniķiem un citiem Vācijas vadošajiem orķestriem.

2012. gadā Ibrahimovs kā viesdiriģents debitēja pirmajā patstāvīgajā operas iestudējumā Ķelnes operā kopā ar Gircenihas orķestri (Vācija). 2011. gada jūnijā pēc maestro Fabio Luizi uzaicinājuma uzstājies Klusā okeāna mūzikas festivālā Japānā.