Tiešraidē no Latgales vēstniecības GORS - 5. Starptautiskā ērģeļmūzikas festivāla "ORGANismi" koncerts, kurā uz vienas skatuves bija festivāla mākslinieciskā vadītāja, ērģelniece Iveta Apkalna, pianists un komponists Raimonds Pauls, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un diriģents Jānis Stafeckis.

Hamburgas Elbas filharmonijas goda ērģelniece Iveta Apkalna un maestro Raimonds Pauls kopā koncertēja pirmoreiz, piedāvājot Raimonda Paula miniatūras no cikla “Naktstauriņi”, mūziku no teātra izrādēm un kinofilmas Homo novus Annas Veismanes aranžējumos

Koncerta programmā arī maestro domubiedra un kolēģa Gijas Kančeli kinomelodiju svīta, kā arī Semjuela Bārbera Toccata festiva, kurā uzmirdzēja Ivetas Apkalnas žilbinošā virtuozitāte.

Koncertu vadīs Gunda Vaivode un Orests Silabriedis, tiešraidi - Inga Saksone, starpbrīdī piedāvājot sarunas ar ērģelnieci Ivetu Apkalnu, Latgales vēstniecības GORS māksliniecisko vadītāju Ilonu Rupaini, J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkni Ievu Leidumu un komponisti Annu Veismani.