18. maija vakarā tiešraidē no Ņujorkas Metropoles operas skanēja amerikāņu komponista Kevina Putsa un libretista Grega Pīrsa opera "Stundas", kas balstīta Maikla Kaningema 1998. gadā izdotajā romānā un 2002. gadā tapušajā filmā, kurā galvenās lomas atveido Merila Strīpa, Nikola Kidmena un Džūliana Mūra. 

Renē Fleminga spēlē Klarisu, kuru ekranizācijā atveido Merila Strīpa. Mecosoprāns Džoisa Didonato tēlo Virdžīniju Vulfu (par šo lomu filmā Nikola Kidmena ieguva "Oskaru"), bet soprāns Kelli O’Hāra – Loru (Džūlianas Mūras varone filmā). Operas darbība risinās vienā dienā trijos dažādos laika posmos: Klarisa Vona ir Ņujorkā 1999. gadā, Lora Brauna – Losandželosā 1949. gadā, Virdžīnija Vulfa – Ričmondā Anglijā 1923. gadā.

Kā romānā, tā arī 2002. gada filmā un 2022. gada operā galvenais vēstījums ir par cilvēkiem un viņu likteņu savstarpējo saistību neatkarīgi no tā, kurā laikmetā tie dzīvo. Taču vienlaicīgi tas ir stāsts par visām tām iespējām, kuras Klarisai Vonai bija pašsaprotamas, bet Virdžīnijai Vulfai - vien attāls sapnis.

Par galvenajiem tematiskajiem slāņiem dažādajās šī darba mākslas formās - sarunā ar rakstnieci Ingu Gaili un režisori Martu Elīnu Martinsoni.