Ar Eiroradio tiešraides starpniecību viesojamies Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas koncertvietā "Muzikālais kvartāls", kur par godu Johana Sebastiāna Baha 338. dzimšanas dienai tiek atskaņotas muzikālā ģēnija trīs solo kantātes basa balsij, kurās skumjas iet roku rokā ar mierinājumu: Ich habe genug ("Viss piepildīts") BWV 82), Der Friede sei mit dir ("Miers lai ir ar tevi") BWB 158 un Ich will den Kreuzstab gerne tragen ("Es nesīšu krustu") BWV 56.

Koncertā piedalās Stefans Liljass (bass), Anna Valstrēma un Līna Sēderholca (baroka vijole), Andrea Ravandoni (baroka alts), Mime Brinkmana (baroka čells), Olofs Larsons (violone), Kerstina Frēdina (baroka oboja) un Johans Lindstrēms (ērģeles).

Šis koncerts, kas tika translēts Zviedrijā, Latvijā un arī Rumānijā, izskanēja Zviedrijas Senās mūzikas dienas ietvaros, kas jau kopš 2013. gada tiek rīkota tieši 21. martā, jo tā ir Johana Sebastiāna Baha dzimšanas diena. Bahs piedzima 1685. gadā un šodien neaprakstāmo muzikālo ģēniju pieminam viņa 338. dzimšanas dienā ar triju kantāšu atskaņojumu.