Tiešraidē no Parīzes koncertzālē Auditorium - Francijas Nacionālais orķestris latviešu diriģenta Andra Pogas vadībā atskaņoja Sezāra Franka 200. gadskārtai veltītu koncertu, kurā franču meistara mūzika skanēja pamīšus ar Riharda Vāgnera operu instrumentālām lappusēm.


No Sezāra Franka radošā mantojumā programmā iekļauts opuss Redemption, Simfoniskās variācijas op. 46 un simfoniskā poēma klavierēm un orķestrim "Džini", kurā solists būs franču pianists Ādams Lalums. No Riharda Vāgnera šovakar - uvertīra operai "Rienci", ievads un "Izoldes mīlasnāve" no operas "Tristans un Izolde", kā arī ievads operai "Nirnbergas meistardziedoņi".

Telefonintervijā ar Andri Pogu Parīzē uzzinājām par atkalsatikšanos ar Francijas Nacionālo orķestri, kura spēles kultūra, īpašā radošā atmosfēra un atbildības sajūta saglabājusies arī pēc pandēmijas laika, sadarbību ar franču pianistu Ādamu Lalumu, kā arī koncertzāli Auditorium, kas ļoti piemērota klasicisma un agrīnā romantisma repertuāram, bet Riharda Vāgnera skaņu pasaules iedzīvināšana šajā amfiteātra formā veidotajā telpā ar orķestri centrā ir izaicinājums.