Nākamo gardo kārtu "Rupjmaizes kārtojumā" klāj klarnetists Mārtiņš Circenis un pianiste Agnese Egliņa, kuri Latvijas Radio I studijā ieskaņojuši Jēkaba Mediņa "Menuetu".

Mārtiņš: "Ar Mediņu dzimtas mūziku klarnetei un klarnetistiem ir visai cieša saskarsme - kā zināms, visu brāļu tēvs bija klarnetists armijas orķestrī, līdz ar to katrs no dēliem rakstījis kādu opusu klarnetei, veltot, visticamāk, to savam tēvam. "Menuets" man šķiet pazīstams - laikam jau ar šo darbu saskāros vēl skolas gados. Ļoti interesants, kas noteikti klausītājam paliks atmiņā! Liriska melodiskā līnija, viegls, virtuozs vidussposms. Jocīgi izklausīsies, bet to nav viegli nospēlēt - tam nav nevienas pauzes, neviena pārtraukuma! Labs darbs, ar ko trenēt izturību. To atskaņojot, nepieciešama ļoti racionāla un gudra pieeja. Taču no melodijas un formas viedokļa šis ir ļoti vienkāršs, patīkams un viegli uztverams opuss."

Agnese: "Jauks darbs - šarmants, īss, kodolīgs. Brīnišķīga piedeva koncerta noslēgumā! Viss šeit kodolīgi un idejiski skaidri pateikts. Noteikti šo darbu vajadzētu iekļaut skolas repertuārā."