Pirmdien "Pārmiju" laikā pulksten 12:30 studijā būs Džemma Peinteina no apvienības Action Hero un producente Ieva Briede, lai pastāstītu par projektu "Ak, Eiropa!", kurā iesaistīties aicina festivāls Homo Novus.

6. septembrī Saulkrastos un 8. septembrī Limbažos ikvienam būs iespēja iedziedāt sev tuvu mīlas dziesmu - tāpat kā to darījuši vairāk nekā tūkstoš cilvēku jau 33 Eiropas valstīs. Kā no šiem ierakstiem tiks veidota ekskluzīva digitālā radio apraide, klausieties sarunā!

***

"Ak, Eiropa" ir sirdsdarbs, kurš aptver visu kontinentu un trāpa tieši sirdī. Mākslinieki Džemma Peinteina un Džeimss Stenhauss (pazīstami kā Action Hero) kopš 2018. gada ceļo pa Eiropu, aicinot svešus cilvēkus nodziedāt viņiem mīlas dziesmas. Līdz šim Džemma un Džeimss ierakstījuši vairāk nekā tūkstoš cilvēku balsis, kas dzied par mīlestību un sirdssāpēm 46 dažādās valodās. Savā furgoniņā, kas vienlaikus kalpo arī kā mobilā ierakstu studija, viņi jau nobraukuši vairāk nekā 50 000 km cauri 33 Eiropas valstīm un ceļā pavadījuši vairāk nekā 300 dienas un naktis. 2022. gada septembrī viņi dosies īpašā ceļojumā no Homo Novus festivāla Rīgā uz festivālu ANTI Kuopio, pa ceļam piedāvājot ierakstīt dziesmas par mīlestību tiem cilvēkiem, kuri dzīvo šajā maršrutā. No šiem ierakstiem viņi veidos ekskluzīvu digitālā radio apraidi, kas priecēs ceļotājus starp abām pilsētām 2023. gadā projekta "Festivālu ceļš" ietvaros.

Dziesmas varēs iedziedāt 3. septembrī Rīgā – festivāla atklāšanas laikā, 6. septembrī Saulkrastos un 8. septembrī Limbažos. Precīzas furgona atrašanās vietas un laikus meklējiet homonovus.lv.