2. februārī Latvijas Universitātes Lielajā aulā LU orķestris tiksies un muzicēs kopā ar Viļņas Tehniskās universitātes orķestri, bet 4. februārī Vidzemes koncertzālē "Cēsis" pūtēju orķestris "Cēsis" satiksies ar Tartu bigbendu un Tartu saksofonu kori. Savukārt 3. februārī VEF Kultūras pilī notiks pūtēju orķestra "Auseklītis" koncerts "Tikšanās džezā un rokmūzikas ritmos".

Vai tā ir sagadīšanās un vai ir kādi īpaši iemesli šādai pūtēju orķestru aktivitātei triju dienu laikā? Kā sesijas laika noslēgums augstskolā ietekmē pūtēju orķestru ikdienu? Atbildes uz šiem jautājumiem sniedz diriģents Jānis Puriņš, ar kuru runājam arī par Baltijas valstu diriģentu regulāru tikšanos un apmaiņu, par čempionātiem un konkursiem, kā arī meklējam atbildes uz jautājumu, vai var vilkt daudzas paralēles starp orķestriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Bet intervijas noslēgumā - plašāk par virtuālo sarunu ciklu "Pūtēju orķestris un mēs", kas 25. janvārī jau piedāvāja 34. raidījumu. Diriģents atgādina tā mērķus, uzdevumus, un tuvāk pastāsta par cikla aktivitātēm. Visbeidzot, pieskaramies arī jautājumam par pūtēju orķestru diriģentu jauno maiņu.