Piektdien, 29. martā, Latvijas Radio koris, Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga, ērģelnieks Aigars Reinis un diriģents Sigvards Kļava Lielās Piektdienas koncertā Rīgas Domā līdzās liks Fēliksa Mendelszona kora kantātes, franču komponistu mūziku un Mārtiņa Viļuma meistardarbu ‘‘Le temps scintille’’ (‘‘Laiks mirguļo’’). Izvērstās soprāna un baritona solo partijas dziedās Latvijas Radio kora mākslinieki Nora Kalniņa un Vitālijs Stankevičs. Rīgas Doma mūzikas direktora, ērģelnieka Aigara Reiņa izpildījumā skanēs daļas no franču komponista Marsela Diprē cikla ērģelēm Le Chemin de la Croix op .29 (‘‘Ciešanu ceļa stacijas’’).

Mārtiņa Viļuma opuss ar Pola Valerī un Rainera Marijas Rilkes dzejas rindām 2005. gadā ieguva pirmo vietu UNESCO Starptautiskajā Mūzikas padomes rīkotajā komponistu jaundarbu ierakstu skatē ‘‘Rostrum’’. Sigvards Kļava par Mārtiņa Viļuma darbu ‘‘Laiks mirguļo’’: "Skaņdarbs piedzīvoja divas versijas. Vispirms Mārtiņš uzrakstīja 12 Latvijas Radio kora grupas dziedātājiem, tad palūdzu to pārstrādāt arī 24 dziedātājiem. Šo darbu ir izdevies atskaņot ne tikai Latvijā un ne tikai ar Latvijas Radio kori.

Tas ir viens no tiem opusiem, kas kaut kādā veidā ārkārtīgi loģiski un organiski izlīst skaņas telpā. Katrs dziedātājs var izpausties kā personība un traktēt Mārtiņa pielietoto izteiksmības paleti.

Tās 12 vai 24 līnijas kaut kādā veidā tik ārkārtīgi talantīgi un meistarīgi savijas kopā, ka ir jāatver tikai ausis un sirds un jāļaujas šai fascinējošajai skaņu pasaulei. (..) Meistarība ar talantu ir sakļāvusies vienā lielā, ļoti gudrā un veiksmīgā mākslas darbā."