"Klasikas" studijā nācis bundzinieks Rinalds Maksimovs, jo jau rīt, 1. jūnijā, pulksten 20 Kultūras namā "Wiktorija" Liepājā, Graudu ielā 36/38, notiks viņa solokoncerts, kas būs uzdrīkstēšanās ekspluatēt bungu komplektu pēc pilnas programmas un nolikt to skatuves priekšā - vietā, kur parasti atrodas grupas dziedātājs.

Šajā koncertā Rinalds atskaņos paša radītās kompozīcijas, kuras vairāku gadu gaitā attīstījis tieši bungu komplektam. Savā mūzikā Rinalds darbojas līdzīgi kā dīdžejs, miksējot kopā ritmus no dažādām pasaules malām, bet uzsvaru liekot uz personiskākajiem. 

Bungas ir ļoti sens instruments, un Rinalds piedāvā savu personisko skatījumu uz seno un mūsdienīgo.

Pēc Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas absolvēšanas bundzinieks Rinalds Maksimovs no 2013. līdz 2018. gadam dzīvojis un studējis mūzikas izpildīšanas un interpretēšanas mākslu ārpus Latvijas robežām. Vienu gadu Zviedrijā (Fridhems Folkhögskola) un četrus Dānijā, kur ieguvis bakalaura grādu mūzikas izpildītājmākslā Ritmiskās Mūzikas konservatorijā (Rhythmic Music Conservatory).

Sitaminstrumentu un perkusiju spēli studējis Kopenhāgenā ar kubiešu perkusionistu Elielu Lazo (Eliel Lazo), leģendāro amerikāņu bundzinieku Biliju Hārtu (Billy Hart) un dāņu džeza un avantgarda bundziniekiem Krestenu Osgudu (Kresten Osgood) un Jakobu Hoieru (Jakob Høyer). Rinalds ir uzstājies kopā ar tādiem Skandināvijā un citviet pasaulē pazīstamiem improvizatoriem kā Tomass Franks (Tomas Franck), Jakobs Anderskovs (Jacob Anderskov), Briss Soniano (Brice Soniano), Anders Krestensens (Anders Christensen), Rikards Andersons (Richard Anderson), Devins Grejs (Devin Gray) un daudziem citiem.

Šobrīd ar savu uzkrāto pieredzi un zināšanām Rinalds ir atgriezies Latvijā, lai apmainītos ar dažādām idejām mūzikā un ārpus tās. Latvijā Rinalds sadarbojies ar grupām "Nepāriet", Ainaru Mielavu, "Juuk", "DJ Krankenwagen" un daudziem citiem māksliniekiem.