Šoreiz klausāmies mūziku no Portugāles, Igaunijas un Itālijas.

* Fadu dziedātāja Līna, kura plašākai publikai pazīstama kā talantīga leģendārās fadū dziedātājas Amālijas Rodrigešas repertuāra interprete, sava jaunākā albuma ieskaņošanai ir pieaicinājusi vienu no Eiropas radošākajiem multiinstrumentālistiem un producentiem Raulu Refrī (Raul Refree), kurš Līnas dziedājumu ietērpis analogo sintezatoru mistiskajā dūmakā. Albums Lina_Raul Refree (Glitter Beat) klajā nācis 2020. gada janvārī.

* Tempest in a teapot jeb "Vētra tējas krūzē" (Nordic Notes, 2019)  ir igauņu akordeonistes Tūlikas Bartosikas jaunā albuma nosaukums. Albums ir stāsts par draudzību, brīvību, ceļojumiem un atgriešanos mājās. Noskaņām bagāta un veldzējoša mūzika.

* Itāļu grupa La Repetition / Orchestra senza Confini pēc būtības ir projekts nevis ansamblis vārda klasiskajā nozīmē. Pazīstamās itāļu grupas BandAdriatica līderis Klaudio Prima, viesojoties Āfrikas valstī Burkinafaso, bija sajūsmā par turienes mūziķu paradumu satiekoties muzicēt, spontāni veidojot dažādas jaunas apvienības. Klaudio pēc atgriežanās dzimtajā Apūlijas novadā to izmēģināja, saaicinot kopā visus ieinteresētos mūziķus un aizsākot kopīgas muzicēšanas vakarus. Interesantākie rezultāti dzirdami albumā Mondo! (Finisterre, 2019)