"Odisejā" - mūzikas jaunumi no Vjetnamas, Timbuktu un Vidusjūras reģiona:

* Vjetnamiešu mūziķis Tri Ngujens albumā "The Art Of The Vietnamese Zither" (Arc Music 2019) turpina iepazīstināt pasauli ar vjetnamiešu stīgu instrumentu "dan tranh" (japāņu koto, ķīniešu čena un korejiešu kajageuma radinieku). Tri ir skolojies Saigonā (tagad Hošimina) un Parīzē, viņa kompozīcijās apvienojas Vjetnamas tradicionālās un Eiropas klasiskās mūzikas tradīcijas.

* Tuaregu grupa "Tartit" izveidojās 90. gadu vidū Mauritānijas bēgļu nometnē, kurā daudzi tuaregi bija izvietoti pēc kārtējās neveiksmīgās sacelšanās. Visi grupas mūziķi ir no Timbuktu novada, un viņu lielākā rūpe ir tuaregu tradicionālās kultūras apdraudētība mūsdienās. Grupas spēlētā hipnotiskā mūzika pēc ilgākas pauzes klausāma tās jaunākajā albumā "Amankor" (Riverboat Records 2019).

* Dziedātājs Ermanno Panta ir no Sicīlijas, viņa grupas "Banda Zeitun" mūziķi nāk no Katalonijas, Andalūzijas, Baleāru salām, Francijas, Marokas un citām valstīm pie un ap Vidusjūru. Albumā "Isla Musa" (Narrator Records, 2019) skan dziesmas dažādās valodās zīmējot džeza iekrāsotu Vidusjūras ainavu.