Muzikālajā apvienībā 3MA apvienojušies trīs stīgu instrumentu meistari no Āfrikas - Mali koras virtuozs Ballake Sissoko, Marokas uda meistars Driss El Malumi un malagasu valihas princis Ražers no Madagaskaras. Viņu sadarbība aizsākās jau 2007.gadā, bet kopš 2008.gada debijas albuma "3MA" 2017. gadā klajā nākušais albums Anarouz (Mad Minute Music, 2017) trio diskogrāfijā ir tikai otrais studijas ieraksts. Tādēļ jo vairāk gaidīts un augstu vērtēts.

Lakatoš (ungāriski - atslēdznieks) ir uzvārds, ko godam nes daudzi slaveni romu mūziķi Eiropā. Arī dziedātāja Monika Lakatoša, kura ir atzīta par vienu no autentiskākajām un spilgtākajām dziedātājām Ungārijā, Viņa dzied gan solo, gan kopā ar pašas izveidoto grupu Romengo, ar kuru kopā ieskaņots un 2017.gada rudenī izdots balāžu albums Romanimo (Gryllus, 2017) - skaists, aizkustinošs, emocionāls stāsts par romu sievietes dzīvi.

Tuvas mūziķis Alberts Kuvezins savulaik ir dibinājis gan folkloras kopu Huun-Huur-Tu, gan pasaulsaveno folkroka grupu Yat-Kha. Jaunākais viņa "bērns" ir grupa Hartyga, kuras spēlēto mūziku kritiķi jau nodēvējuši par "psihedēlisko etnoroku no Āzijas sirds". Roka enerģija te apvienojas ar slaveno tuviešu rīkles dziedāšanu un etnisko instrumentu skanējumu, ko varam dzirdēt grupas debijas albumā Agitator (Hartiga, 2016).