Raidījuma "Mana mūzika" viesis ir ARTŪRS UŠKĀNS – grupas "Laimas muzykanti" veidotājs un vadītājs, multiinstrumentālists ar roka un tradicionālās mūzikas stīgu dvēselē.

Sarunas gaitā pieskaramies studiju laikam un rokmūzikas stīgai, kas tajā piedzima, apskatām Artūra Uškāna multiinstrumentālista gaitu aizsākumu un vēlāko aizliegumu studiju laikā spēlēt grupā, par ko draudējusi pat izslēgšana no skolas, iepazīstamies ar psihodēliskā roka un simfoniskā roka pārstāvjiem, uzzinām par franču ieceļotājiem jeb etnisko grupu – keidžuniem, kā arī noskaidrojam, kuru no latviešu neakadēmiskās mūzikas apvienībām Artūrs Uškāns nekad nav kopējis vai atdarinājis.

Vēl pieskaramies "Laimas muzykantu" rašanās stāstam un braucienam uz Kanādas dziesmusvētkiem, kā arī muzikālajai idejai, kas izkristalizējās mājsēdes laikā un ieguva Etnozoom apvienības aprises.

Bet visa iepriekšminētā saknes meklējamas The Beatles mūzikā un kustībā, kas rezonē nevis ar karu, bet mieru, un kas neparasti daudzpusīgajam mūziķim jau no jaunības dienām likusi saglabāt garus matus, hipiju aproces un atvērtu sirdi.

Artūra Uškāna mūzikas izvēle:

THE BEATLES "Here, There And Everywhere"
RAINBOW "Long Live Rock’n’roll"
DZELTENIE PASTNIEKI "Parastais pastnieks"
MANFRED MANN’S EARTH BAND "Angels At My Gate"
ELPA "Gan es tevi izauklēšu"
DREAM THEATER "Overture 1928"
GENTLE GIANT "Isn’t It Quiet And Cold"
ALLEN FONTENOT "Papa Joe Special (live)"
ETNOZOOM "Trīs sidraba upes / Rečaņka" (Intars Busulis & Kattie)
LAIMAS MUZYKANTI "Bandenieka rudzi"