Šajā raidījumā mākslas kritiķis Vilnis Vējš sarunājas ar mākslinieci Ievu Iltneri par jaunās mākslinieces Envijas izstādi "Mīts privātai lietošanai" galerijā "Māksla XO".

Ko viena paaudze var iemācīt otrai, un ko nevar? Ieva Itlnere raidījumā atzīst: "Es domāju, ka es tik daudz viņai devu un gribēju ierosināt, viņa beigās visu noliedza un uztaisīja pa savam. Un tas ir tas, kas jādara!

Ir teiciens, ka bērniem jāpakāpjas uz vecāku kauliem. Bet arī studentiem ir "jānograuž" pasniedzēji un jāpakāpjas, kas nemaz nav tik vienkārši! Jo jābūt ir stipram, jābūt ir savām domām!"

Envija kā savu gleznotājas vārdu izvēlējusies lietot tikai personvārdu. Viņa studē Latvijas Mākslas akadēmijā Glezniecības apakšnozarē – maģistrantūras programmā. Papildinājusi savas glezniecības zināšanas Gdaņskas Mākslas akadēmijā (2014-2015). Kopš 2013. gada piedalījusies vairākās grupu izstādēs Latvijā, Lietuvā un Polijā, sarīkojusi trīs personālizstādes.

Savā jaunākajā personālizstādē "Mīts privātai lietošanai" Envija turpina savu pašironisko sarunu ar pasauli, kas pēdējos divos gados izraisījusi Latvijas mākslas profesionāļu un izstāžu kuratoru interesi.