Sezonas noslēdzošajā raidījumā gleznotāja Kaspara Zariņa viesi - multimāksliniece Elita Patmalniece un fotomākslinieks Jānis Deinats. Sarunā, kā allaž, gan par to, kas viņu izpratnē ir vizuālā māksla, par īstenotajiem un  nerealizētajiem sapņiem, gan par personīgajām prasmēm , mākslinieka dzīvi starp vienkāršību un labklājību,  starp melnbalto un krāsaino... Tikšanās iemesls - abu mākslinieku personālizstādes, jo Elitas darbi izstādē „Mirklis” šobrīd skatāmi galerijā „Putti”, bet Jāņa fotogrāfijas redzamas izstādē „Laiki. Tik salda” galerijas MuseumLV telpās.

Elita Patmalniece ir latviešu modes māksliniece un gleznotāja. Absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju, iegūstot modes dizainera bakalaura grādu un maģistra grādu glezniecībā.  Elita ir arī modes dizainere, kas veido tērpus skatuves māksliniekiem, teātra un operas izrādēm, viņa ir piedalījusies dažādos projektos TV, reklāmā, laikrakstos un žurnālos.

No personālizstādes „Mirklis” anotācijas:

Ir tikai šis mirklis – tas ir tieši tāds, kāds tas ir. Elitas radītā telpa ir veltījums ikvienam no mums. Mākslas darbs, kas liek palūkoties sev apkārt, sajust enerģiju, laiku un mirkli, kas nemitīgi mainās.Izstādes apmeklētāji var burtiski ienākt Elitas radītajā pasaulē, kas ļauj ieraudzīt sevi no vairākām pusēm, kā daļu no mākslas darba, sajust dažādās savas personības šķautnes. Ļaujoties dzīves krāsu virpulim, nonākot tā centrā, izkristalizējas tieši tas, kas šajā mirklī katram no mums ir svarīgs. Izdzīvot, sajust, būt pateicīgiem par to, kas mums ir dots."

Jānis Deinats ir pazīstams portretists, kurš fotografē kopš 1989. gada. Pirms tam ieguvis aktiera diplomu, 1986. gadā beidzot J. Vītola Latvijas Valsts konservatorijas Teātra nodaļu.

Lai arī portreti ir Jāņa Deinata pamatnodarbošanās un maizes darbs, tomēr līdz šim fotogrāfs sevi izstādēs pozicionējis citādi.

J.Deinata fotoportreti ir sava laikmeta vizuālā liecība. Izstādē LAIKI. TIK SALDA, kas skatāma mākslas galerijas MuseumLV telpās, redzami vairāk nekā 70 Latvijā pazīstamu cilvēku portreti – tie ir daudziem zināmi ļaudis - politiķi, sportisti, mūziķi, dzejnieki, aktieri. Kaut gan, būsim godīgi, šī ir arī izstāde par aizmiršanu un pat ja šodien tajā ienāktu mūsdienu jauniešu grupa, tad lielais vairums no viņiem jautātu, kas ir visi šie “onkuļi “un “tantes”. Bet vēl pēc gadiem divdesmit? Pazīstamība mūsdienās ir ātri pārejoša neatpazīstamībā.