Izdevums "Vilis Rīdzenieks"

Apgāds “Neputns” laidis klajā mākslas zinātnieces Katrīnas Teivānes-Korpas veidotu izdevumu “Vilis Rīdzenieks”, kurā ir ap 500 attēlu. Grāmata ir pirmais šāda apjoma izdevums, kas veltīts kādam no 20. gadsimta pirmās puses latviešu fotogrāfiem.Grāmatas mērķis ir caur stāstu par Vili Rīdzenieku arī nedaudz pastāstīt arī par laikabiedriem. Un jāpiekrīt atziņai, ka fotogrāfiju var saukt par nācijas vizuālo atmiņu un, runājot par Rīdzenieka darbiem, tas nav pārspīlējums. "Grāmatu stāstos" uzklausām mākslas zinātnieci Katrīnu Teivāni-Korpu un fotogrāfu Pēteri Korsaku.

Uldis Bērziņš. "Idilles"

Uldis Bērziņš dēvēts par latviešu poētikas reformētāju un nu jau tiek ierindots starp latviešu dzejas dzīvajiem klasiķiem. Viņš ir vairāk nekā 20 izcilu dzejas un atdzejas grāmatu autors, un katra no tām ir kļuvusi par notikumu, kas  būtiski bagātinājis mūsu literatūras kopainu. Raidījumā tiekamies ar pašu Uldi Bērziņu.

Laiena Moriartija. "Deviņi pilnīgi svešinieki"

Laiena Moriartija ir izcila stāstniece un spēj ieraudzīt cilvēku visā tā spožumā un postā, un katra viņas grāmata ir aizkustinoša dzīves skola. Savā jaunākajā romānā rakstniece ar psiholoģes vērību un cilvēcisku siltumu ielūkojas deviņu svešinieku dzīvē, kurā netrūkst sāpju un negludumu. Latviski ir iespējams lasīt arī citus rakstnieces darbus: ''Lielie mazie meli", "Hipnotizētājas mīlas stāsts", "Ko Alise aizmirsa", "Patiesi. Neprātīgi. Vainīgi" un"Neaizmirstamā gadadiena". Par grāmatu plašāk stāsta Liene Kāposta.