"Vikipēdijā" varam lasīt, ka Toms Kroshils (angļu: Tom Crosshill, īstajā vārdā Toms Kreicbergs; dzimis 1985. gadā Rīgā) ir latviešu izcelsmes ASV rakstnieks. Pārsvarā raksta fantāzijas un fantastikas žanrā angļu valodā, publicējis savus darbus ASV. Daļa darbu ir tulkoti latviešu valodā un izdoti Latvijā. Raidījumā Toms Kreicebrgs stāstīs par savu jaunāko grāmatu, kas domāta jauniešiem “Havanas kaķu karalis”.

„Ezers“ ir rakstnieces Biankas Belovas ceturtā grāmata. Romāns 2017. gadā saņēma Eiropas savienības balvu literatūrā un prestižo Čehijas balvu Magnesia Litera. Ingunas Cepītes komentārs par grāmatu

Kolīna Hūvere ir slavena New York Times bestselleru autore. Viņa uzrakstījusi septiņpadsmit romānus, kas ir augsti novērtēti un apbrīnoti visā pasaulē. Rakstniece trīs gadus pēc kārtas saņēmusi prestižo Goodread Choice balvu par labāko sniegumu romantiskās literatūras žanrā. Hūveres jaunākā grāmata "Veritija" ir ārkārtīgi meistarīgi uzrakstīts romāns, kas liek uzdot neskaitāmus jautājumus līdz pat pārsteidzošajām beigām. Līgas Abomas komentārs par grāmatu.