Raidījuma "Džeza impresijas" viesi studijā bija Kristīne un Edgars Cīruļi jeb muzikālā apvienība Dream Teller, kas klausītājiem sarūpējusi jaunu mūziku - pakāpeniski tiks publiskoti vairāki dziesmu video, bet jau tagad radio ēterā pirmatskaņojām dziesmas Moon Talk un "Sadzīves miglā".

Mūziķi atzīst, ka joprojām saglabā grupas pamatprincipu - mūzikā stāstīt stāstus. Šajā jaunās mūzikas "laidienā" gaidāmas arī dziesmas latviešu valodā, un Edgars Cīrulis atzīst, ka rakstīt tekstu latviski ir grūtāk - angļu valodā var aizslēpties, bet dzimtajā valodā esi atklātāks, tiešāks, runā personīgāk. Jaunajos ierakstos Dream Teller sastāvs kļuvis nedaudz mazāks, nedzirdam bungas un basu, un Cīruļi atzīst, ka tādējādi skanējums ir plūstošāks un arī saspēles noteikumi mainās - ritma un pulsa funkcija no bundzinieka pārceļo uz visiem grupas dalībiekiem.

Tā kā pavisam drīz Dream Teller izveidotāji dosies garākā ceļojumā, pārziemot un smelties jaunus iespaidus Dienvidaustrumāzijā, vēlam arī labu ceļavēju un iedvesmu jauniem muzikāliem piedzīvojumiem.