4. novembrī Valmierā būs viena no retajām iespējām šogad dzirdēt trio "Elpo", ko iepriekš pazinām kā Equanimity Trio. Tajā muzicē Edgars Cīrulis, Jānis Rubiks un Rūdolfs Dankfleds, kas tieši šim koncertam radījuši jaunu programmu "Klusie dārgumi".

Edgars sarunā atklāj, ka viņus iedvesmojusi pagājušā gadsimta klasiskā mūzika, ko radījis Mikolajs Konstantīns Čurļonis un Federiko Mompū - mūzikas harmoniskās krāsas un izjūta raisījusi arī Jāņa un Edgara daiļradi. Tāpat runājam par džeza mūziķu pievēršanos klasiskās mūzikas interpretācijām un aranžējumiem, par nupat notikušo ierakstu sesiju un trio darbu.

 Toms Rudzinskis stāsta par savu jauno albumu "Abyss". Nosaukums tulkojumā simbolizē bezdibeni, kas Tomam ir motivācijas avots, no kā atsperties. Jaunais albums, kas nāks klajā mēneša vidū, ierakstīts ar starptautisku sastāvu, ko Toms iepazinis Berlīnē. Albuma prezentācijas koncertu tūrē gaidāmi arī vairāki koncerti Latvijā, bet muzikāli saksofonists un komponists jaunajā programmā vairāk pievērsies elektroniskām skaņām un efektiem, ko bija laiks pētīt pandēmijas laikā.