No 27. jūlija straumēšanas vietnēs pieejams Ierakstu kompānijas Prima Classic šī gada pavasarī klajā laistais koklētājas Andas Eglītes pirmais soloalbums Dreaming Under the Moonlight, un pienācis laiks tā pirmatskaņojumam arī "Klasikā". 

Nosaukuma latviskojums "Mēnessgaismā sapņojot" patapināts no pašas Andas komponētā skaņdarba, jo tas lieliski atklāj albuma vienojošo noskaņu.

Vaicāta par albuma programmas izvēli, intervijā Dinai Dūdiņai-Kurmiņai mūziķe neslēpj: "Skaņu režisors Edgardo Vertanesjans bija ļoti atvērts. Tiesa, lai kopējā noskaņa būtu līdzīga, nedrīkstēju spēlēt neko ļoti ātru vai skaļu bija jāizvairās no virtuozām, savu tehnisko spēju pierādošām vietām. Drīzāk viss ir emocionāli piepildīts, balstīts uz izskaņām, uz ieklausīšanos. Albumā galvenokārt ar latviešu šūpuļdziesmas, bet ir arī Viļņa Salaka, Ilzes Arnes, Ievas Veides un citu komponistu oriģinālkompozīcijas līdzīgā noskaņā."

Jau vairākas jaunās māmiņas teikušas Andai paldies, jo šis albums lieliski noderot brīžos, kad pašām padziedāt vairs neesot spēka.