40. dzimšanas dienā sveicam ģitāristu, komponistu un aranžētāju Mārci Auziņu, kurš mūziķa gaitas sācis kā pianists Madonas mūzikas skolas klavieru nodaļā. Pēc absolvēšanas pievērsies ģitārspēlei un turpinājis mācības Rīgas 100. vidusskolas rokmūzikas klasē, absolvējis Rīgas Doma kora skolas mūzikas menedženta  un džeza mūzikas nodaļu. 2005. gadā Mārcis ieguvis 2.vietu konkursā  SONY JAZZ STAGE  džeza ģitāras kategorijā, 2014. gadā absolvējis J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļu, iegūstot bakalaura grādu džeza ģitāras specialitātē.

"Ģitāra mani vienmēr interesējusi kā solo instruments. Tas ir liels un teju nebeidzams muzikāls izaicinājums,"

saka Mārcis Auziņš, kurš nu jau ieskaņojis trīs solo albumus ģitārai. 2016.gadā viņš izdevis savu pirmo tvartu "Viens", kurš nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons", pēc diviem gadiem klajā nāk Mārča otrais solo albums "Aizrautība", kurš arī tiek nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai. Mūziķis nemitīgi koncertē, spēlējot gan paša radītus, gan citu autoru skaņdarbu aranžējumus ģitārai, komponē mūziku teātra izrādēm, iesaistās dažādos citos muzikālos projektos, sadarbojas ar komponistiem, solistiem, grupām un orķestriem.
40. dzimšanas dienas vakarā - ieraksti no Mārča Auziņa trešā studijas solo albuma "Lielā plūsma", kas izdots 2021.gadā  Forte production paspārnē.

Mārcis Auziņš: "Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam, kuram dots nosaukums "Lielā plūsma".

Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - Lielajā plūsmā.

Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī. Albumā apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā dzīvojot, vērojot un dienu no dienas esot muzikālā fokusā, praktizējot ģitārspēli un no jauna atklājot."