2010. gada 12. janvārī, Raimonds Pauls dzimšanas dienā, Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvoja Maestro, Rēzijas Kalniņas un Riharda Zalupes kopīgi veidotā koncertizrāde "Gan jau atvērsies sirds..."

"Klasika" piedāvā ierakstus no šī brīnišķīgā iestudējuma, bet, pirms tos klausāmies, lūk, Rēzijas Kalniņas toreiz pirms izrādes teiktais: "Maestro ir viens no tiem vīriešiem, kas patiesi atbilstoši vīrietim arī dzīvo, runā, strādā, izskatās.

Vīrietis, kurš spēj uzņemties atbildību un lieki nekoķetē ar savu nozīmību, personību. Ārkārtīgi strādīgs, absolūti profesionāls. Un, protams, viņam piemīt šarmanta ironija, kas trāpīgi iedzeļ un vienlaikus - laikā atbruņo. Jā, arī maigums ir reta parādība vīrietim Latvijā.

Katra dziesma šajā koncertā būs īpaša - īpašs stāsts, īpaša noskaņa, īpaša melodija.

Kopā ar Juri Vaivodu izvēlējāmies tās dziesmas, kas uzreiz trāpīja emocionāli sirdī - kuras saprot, kuras ļauj vēstīt stāstu par šodienu, par vakardienu, par mūsu vērtībām, par būtisko.

Jo mums apkārt ir tik daudz it kā nepamanāmu vērtību, kas mūs ceļ, iedvesmo, tic mums un piešķir mūsu dzīvei jēgu. 

Šis koncerts būs kā pateicība un veltījums. Definēt mīlestību ir neiespējami, tāpat kā vārdi "Es tevi mīlu" bez seguma, bez darbības, bez izpausmes ir tikai skaņa.

Vienīgā lielā mīlestības darbība, kas kalpo kā cilvēka centieni saprast, iepazīt un izrādīt mīlestību, ir Dieva dāvana Jēzū. Vārda iemiesošanās. Beznosacījuma upuris, patiesa mīlestība, kas dod, neko neprasot pretī."

Skan dziesmas ar Leona Brieža, Viljama Šekspīra, Vizmas Belševicas, Jāņa Petera, Ojāra Vācieša un Ziedoņa Purva dzeju.