Rīgas mākslas telpā ierīkota izstāde "No Aleksandra līdz Čakam". Ierobežojumu dēļ to patlaban nav iespējams apskatīt, toties var parunāt un padomāt par Čaku. 

"Klasikas" ēterā trīs svētdienas pēc kārtas esam likuši sarunas par Čaku, un pirmajā reizē tikāmies ar Aleksandra Čaka muzeja direktori Antru Medni un Rīgas Mākslas telpas direktora vietnieci Agitu Ikaunieci-Rimšēviču.

Sarunas tēmas: dzejnieka Rīgas adreses (toskait Blaumaņa iela 9, Ģertrūdes iela 57, Lāčplēša iela 47, Marijas iela 51, Lāčplēša iela 48), īstais dzimšanas gads (1901 vai 1902), bērnības stāsts par meiteni Zentu, bēgļu dzīve Saranskā, izsitumu tīfs, iestāšanās komunistu partijā, piezīmju grāmatiņas, alus zupa, pumperniķeļa recepte, iemīļotais rakstāmgalds, sirds slimība un krāsas: netīri zaļš, sivēnrozā un dzeltēns (jā, ar garo ē). 

Piesaucam arī Jaunatnes teātra leģendāro izrādi "Spēlē, spēlmani", kuras audioieraksts negaidītā kārtā nesen nonācis atklātībā, un te LR3 pateicība Ingvildai Strautmanei par atļauju izmantot kādus fragmentus mūsu raidījumā.