20. septembrī apaļu dzimšanas dienu svin dziedātāja, producente un režisore Mirdza Zīvere, kuras balss skanējusi grupās “Prauli”, “Suvenīrs”, “Modo” un “Opus”, kā arī soloreperturā. Viņas ierakstu izlasē - dziesmas, kuras komponējuši Zigmars Liepiņš, Uldis Marhilēvičs, Juris Karlsons un Raimonds Pauls.

Sarunā ar Orestu Silabriedi žurnālā "Mūzikas Saule", dziedātāja stāsta: "Es vienmēr esmu bijusi optimistisks, dzīvespriecīgs cilvēks. No dabas. Bez prāta kaut kādus ārprātus darīt? Nē, man vienmēr bijusi kaut kāda prāta daļiņa, esmu piedomājusi, ko es daru. (..) Es joprojām nevaru nosaukt vienu dziesmu, kas man patiktu vairāk nekā citas. Var dabūt lielu kaifu no dziesmas, kas balstīta uz ritmu un kur asisnrite ir kopā ar sitamajiem. Citreiz gribas kaut ko vēstīt caur labu tekstu, labu mū-
ziku. Tā ir Dieva dāvana, ka to var veikt. Atceros, Zigmaram bija dziesma “Glezna ar pamestā bērna māti”. Marina Kosteņecka tobrīd bija aizsākusi kustību, aktīvi un daudz runājot par pamestiem bērniem, un es tik ļoti to pārdzīvoju. Pienāk koncerts, es dziedu un jūtu, ka tas nav tukšam gaisam, ka cilvēki saklausa. Negribas lietot tādu vārdu, bet tas ir ļoti trāpīgs – es viņus “negruzīju”, mēs it kā sakodējamies kopā un domājam kopā... Kaut vai tikai tās trīs četras minūtes (agrāk dziesmas vispār bija garākas, nekā tagadējais radio formāts pieprasa...). Tātad mēs varam domāt un eksistēt vienā tēmā. Tas ir brīnišķīgi, ka to var piedzīvot. Tu esi viens, tu to paud, un tev pretī ir simti, kas to uztver, un mēs esam vienādi.”