"Orfeja auss" muzikālajā pielikumā klausāmies Igaunijas filharmonijas kamerkora un diriģenta Kaspara Putniņa sniegumu albumā Schnittke & Part - Choral Works (BIS, 2017), kas nule ieguvis prestižo Gramophone balvu kormūzikas kategorijā. 

Skan Alfrēda Šnitkes "Grēksūdzes psalmi" (1988) un Arvo Perta divi opusi - "Magnificat" (1989) un "Nunc dimittis" (2001).

Atgādināsim, ka prestižā balva Kasparam Putniņam tika pasniegta 13. septembrī svinīgā ceremonijā, kas risinājās Londonas Koventgārdenā.

Albumu 2017. gada nogalē laidusi klajā Zviedrijas kompānija BIS Records, un tas jau izpelnījies lielu atzinību starptautiskajos mūzikas medijos un ieguvis godalgu "Diapason d'Or".

"Gramophone" apskatnieks, britu komponists Aivens Mūdijs uzteic "patiesi izcilo izpildījumu, kurā atklājas ikkatra emocionālā un garīgā nianse, vienlaikus nezaudējot perfektu tehnisko kvalitāti".

Kaspars Putniņš par Igaunijas filharmonijas kamerkora galveno diriģentu un māksliniecisko vadītāju kļuva 2014. gadā, un savulaik trīs gadus viņš vadījis arī Igaunijas Nacionālo vīru kori. Turklāt viena sešpadsmitā daļa viņā rit pat igauņu asiņu!