4. decembrī 75. dzimšanas dienu svin diriģents, mūzikas pedagogs, aranžētājs, Trīs Zvaigžnu ordeņa kavalieris Jēkabs Ozoliņš, kurš savu mūžu veltījis, kopjot un attīstot sava novada un Liepājas pilsētas mūzikas dzīvi, ir bijis tās ilggadējs mākslinieciskais virzītājs un dvēsele.

Liepājas Simfoniskajā orķestrī Ozoliņš strādājis no 1987. gada, regulāri iestudējot simfoniskās un populāras mūzikas koncertprogrammas. 15 gadus bijis pasniedzējs Liepājas Mūzikas vidusskolā, vairāk nekā 40 gadus vadījis korus Liepājā un tās apkaimē. Jēkabs Ozoliņš četras reizes bijis Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku  virsdiriģents un 2013. gadā arī goda virsdiriģents. Sadarbojies ar Latvijas rokgrupām — “Credo”, “Līvi”, “Tumsa”, “Remix”, veidojis programmas kopā ar Uldi Marhilēviču, Raimondu Paulu,  piedalījies festivālā “Liepājas dzintars” u. c.

Jēkaba Ozoliņa dzimšanas dienas vakarā - telefonintervija ar jubilāru un Liepājas Simfoniskā orķestra koncertieraksti viņa vadībā

A. Engelmanis "Zīmējums sēpijas tonī", Musica Alba un Sono Iterum Liepājas Mūzikas skolā, 2011

Liepājas 11. Starptautiskajā pianisma zvaigžņu festivālā Liepājas teātrī, 2003

P. Gouverss Variācijas par Bēthovena tēmu klavierēm un orķestrim

Solists - Džulians Džozefs (Lielbritānija), Liepājas simfoniskais orķestris un bigbends, Ivars Galenieks (kontrabass), Māris Briežkalns (bungas)

Jubilejas koncertā koncertzālē "Lielais dzintars", 2015

I. Kalniņš II daļa no Ceturtās simfonijas

R. Pauls "Rapsodija"

Pie klavierēm autors