2003. gada novembra vidū Dailes teātrī tapa muzikāls uzvedums par godu dzejnieka Ojāra Vācieša 70. dzimšanas dienas "Vācietis. Novembris. Klavierkoncerts", kas bija radīts korim, solistiem, klavieru ansamblim un akordeonam un saviļņoja neskaitāmus Dailes teātra apmeklētājus. Tajā skanēja paša Ojāra Vācieša balss, un atskaņojumā piedalījās uzveduma iniciators Latvijas Radio koris ar Sigvardu Kļavu priekšgalā, arī virkne kora solist: Ieva Ezeriete, Elīna Kalnakārkle, Inga Martinsone, Gundega Krūmiņa, Ivars Cinkus, Kaspars Putniņš, Jānis Šipkēvics, Normunds Ķirsis un Ārijs Šķepasts, kā arī pie klavierēm muzicēja gan mūzikas autors Artūrs Maskats, gan vēl seši pianisti: Dace Kļava, Juris Kļava, Agnese Egliņa, Lelde Muceniece, Endijs Renemanis, Romāns Vendiņš un akordeonists Aldis Jurisons.

Arturs Maskats: „Šī darba pamatā ir manas dziesmas un Ojāra Vācieša dzeja, jāatzīst, ka liela daļa darbu ir radušies vēl tālajā 1983. un 1984. gadā. Toreiz šīs dziesmas tika rakstītas aktierim Ivaram Kalniņam, ar kuru kopā tās pirmoreiz tika iestudētas un izrādītas pašam dzejniekam, viņa mājās pie viņa klavierēm, mājā, kur tagad atrodas Vācieša muzejs. 

Šo programmu Dailes teātrī izpēlējām vairakkārt, arī dzejnieka 50. dzimšanas dienā. 2003. gadā, kas bija Ojāra Vācieša 70.dzimšanas dienas atceres gads, diriģents Sigvards Kļava šīs dziesmas ieraudzīja no jauna,

un tika veidotas kompozīcijas ar Radio kori un solistiem – Jāni Šipkēvicu, Ivaru Cinkusu, septiņiem pianistiem un akordeonistu Aldi Jurisonu. Uzvedumam tika piekomponētas daudz jaunas dziesmas un klāt pieaicināts režisors Mihails Gruzdovs. Izrāde vairāk nekā desmit reizes tika spēlēta Dailes teātrī."