Sakarā ar Viņas Majestātes, Anglijas karalienes Elizabetes II aiziešanu izmaiņas skar arī "Klasikas" programmu, kurā bija paredzēta tiešraide no festivāla BBC Proms koncerta Karaliskajā Alberta zālē Londonā ar vijolnieces Lisas Batiašvili un Filadelfijas Simfoniskā orķestra piedalīšanos. Šī tiešraide ir atcelta. Bet tās vietā, godinot britu karalienes piemiņu, piedāvājam noklausīties īpašu sarīkojumu par godu Karalienes kronēšanas 70. jeb platīna gadadienai, kas šī gada jūnijā notika Oldboro festivālā.

Koncerta nosaukums – "Ziedu vītne karalienei", un programmā –  angļu komponistu kora skaņdarbu kolekcija, kas radīta Lielbritānijas karalienes Elizabetes II kronēšanai 1953. gadā.

Lielbritānijas Mākslas padome desmit dzejniekiem un desmit komponistiem lūdza radīt skaņdarbus, kas būtu tāda kā 20. gadsimta kopija angļu madrigālu krājumam "Oriānas triumfs", ko 1601. gadā par godu toreizējai karalienei Elizabetei I sastādīja un izdeva Tomass Morlejs, pirmajā sējumā iekļaujot 23 komponistu 25 darbus.

"Ziedu vītne karalienei" nebūt nebija domāta kā "Oriānas triumfa" atdarinājums, taču šis madrigālu krājums noteikti iedvesmojis "Ziedu vītni”, kalpojot par paraugu, paužot vēlmi izrādīt cieņu jaunajai karalienei – Karalienei Elizabetei II viņas kronēšanas zvaigžņu stundā. 

Dzied koris BBC Singers sava galvenā viesdiriģenta Ovina Parka vadībā.