Šī vakara epizodi veidojis starpdisciplināri strādājošais mūziķis un performanču mākslinieks Tv Maskava un tā tapusi ciešā sadarbībā ar jauno mākslinieku apvienību GolfClayderman. Epizode iepazīstina "Tīrkultūras" klausītājus ar jauno interneta audio galeriju “Negaidītie Avoti”, kas kopš šī gada marta interneta vietnē www.tirkultura.net klausītājiem atvērta 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Visa decembra garumā, ik piektdienas vakaru plkst. 21:00 "Tīrkultūras" interneta audio galerijas “Negaidītie Avoti” ētērā tirkultura.net būs dzirdamas dažādu vieskuratoru īpaši sagatavotas programmas un šajā raidījumā piedāvājam iepazīties ar pirmo no viņiem.

Šī vakara pārraide veltīta oriģinālmūzikai videospēlēs, kas ir atsevišķs žanrs un neatraujama spēles pieredzes daļa, kas darbojas kopā ar spēlētāja veiktajām izvēlēm un darbībām. Tā reti sastopama ārpus virtuālo fantāziju universiem, tāpēc šoreiz ielūkosimies, kādas noskaņas mums piedāvā šīs pasaules. Klausītājam šis būs unikāls, naratīvā balstīts muzikāls piedzīvojums, kurā varēs dzirdēt skaņdarbus no Russell Brower, Motoi Sakuraba, Ludwig Forssell, Mick Gordon un citiem komponistiem.
 
Tv Maskava ir skaņu mākslinieks, datorspēļu entuziasts un performanču mākslinieks, kas darbojas jauno mākslinieku apvienībā GolfClayderman. Šobrīd mākslinieks atrodas Madonā, kur nodarbojas ar distanču slēpošanu un mūziku un epizodē skaidro mākslas nozīmi savā dzīvē.