Anna Fedorova (klavieres), Ludmila Monastirska (soprāns), Ukrainas Brīvības orķestis un diriģente Kerija Linna Vilsone festivāla BBC Proms koncerta tiešraidē no Karaliskās Alberta zāles Londonā. Programmā: Valentīna Silvestrova Septītā simfonija, Friderika Šopēna Otrais koncerts klavierēm un orķestrim faminorā op. 21, Leonoras ārija no Ludviga van Bēthovena operas "Fidelio" un Johannesa Brāmsa Ceturtā simfonija miminorā op. 98. Koncerta piedeva - Jurija Ševčeko aranžējums Ukrainas Valsts himnai.

Kanādiešu / ukraiņu diriģentes Kerijas Linnas Vilsones izveidotajā vadītajā orķestrī pulcināti ukraiņu mūziķi, kas spēlē dažādos Eiropas orķestros, arī Ņujorkas Metropoles operas un Polijas Nacionālās operas orķestros, kā arī nāk no Kijivas, Ļvivas, Harkivas, Odesas un citu Ukrainas pilsētu orķestriem.

No 28. jūlija līdz 20. augustam ilgst šī orķestra koncertturneja, kas sākās Varšāvā, turpināsies Apvienotajā Karalistē, Francijā, Vācijā, Nīderlande, bet noslēgsies ar koncertiem Ņujorkā un Vašingtonā.