Tiešraidē no Frankfurtes Alte Opera – diriģents Tarmo Peltokoski un Frankfurtes Radio simfoniskais orķestris koncertprogrammā Mainly Mozart  ("Galvenokārt Mocarts")! Klausāmies lappuses no V. A. Mocarta operām „Figaro kāzas” un „Burvju flauta”, Riharda Štrausa simfonisko fantāziju no operas „Sieviete bez ēnas” un „Valšu svītu” no operas „Rožu kavalieris.” Soliste -  publikas un kritiķu apjūsmotā šveiciešu operdīva Regula Mīlemana

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra galvenais diriģents Tarmo Peltokoski ar šo orķestri netiekas pirmoreiz - 2021. gadā viņš debitēja pie šī orķestra diriģenta pults un nu šī sadarbība turpinās, sadarbībai aicinot arī dziedātāju Regulu Mīlemanu.

„Jaunā Lucernas soprāna tembrs ir spilgts, gaišs un dzidrs kā zvaniņš, un viņa ir nepretenciozi dabiska un kustīga savās skatuviskajās izpausmēs.”

Tikai dažu gadu laikā Šveices soprāns Regula Mīlemana ir pierādījusi sevi kā vienu no savas paaudzes vadošajiem soprāniem. Viņa jūtas vienlīdz labi gan uz operas, gan arī uz koncertskatuvēm. Un  skatītāji un kritiķi slavē viņas balss īpaši skaisto tembru. Piemēram, pēc  pagājušā gada Zalcburgas festivāla, kur Regula atveidoja Paminu Mocarta operā "Burvju flauta,” izdevums Telegraph par viņu rakstīja, ka  “Regula Mīlemana Paminas lomā vienkārši staro un ir izcila.”

Koncerta programmā:

V.A. Mocarts. Uvertīra, ārija un rečitatīvs Deh vieni, non tardar no operas "Figaro kāzas"

V.A. Mocarts. Ārija Martern aller Arten no operas "Bēgšana no serāla"

R. Štrauss. Valšu svīta no operas "Rožu kavalieris"

V.A. Mocarts. Uvertīra un ārija Ach, ich fühl's no operas "Burvju flauta"

V.A. Mocarts. Koncertārija Schon lacht der holde Frühling KV 580

R. Štrauss. Simfoniskā fantāzija no operas "Sieviete bez ēnas"