Tiešraidē no kultūrvietas "Hanzas perons" "Klasika" piedāvā Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga un diriģenta Normunda Šnē koncertu, kurā skan Uģa Prauliņa roksimfonija "Elementi" un Kārļa Lāča svītas "Momenti" pasaules pirmatskaņojums. 

Uģa Prauliņa mūzika ir sazarojums. Viņš būvē elektroniskas partitūras un spēlē progresīvu roku, viņš ceļ pagāniskas katedrāles un ar tīru gaisu piesmeltas liturģijas. Ar saknēm viņš stāv stipri Latvijas zemē. Ne bez iemesla vārds ‘saplūsme’ vīd Prauliņa roksimfonijā. Bez tiešiem citātiem te atdots gods fusion un roka izcilībām – partitūrā iemirdzas Gentle Giant, Led Zeppelin, Mahavisnu Orchestra un daudzi citi Prauliņa garabrāļi.

Kārļa Lāča mūzika spēj sacelt putekļus no teātra skatuves dēļiem un pārbaudīt simfoniskā orķestra izturību. Tajā spraigs ātrums, sapņains un smeldzīgs lirisms, muzikālas atsauces, dejas un motorika, neapšaubāms dziesminieka un melodiķa talants. Kuru no visām daudzajām garšām komponists ielicis savā jaundarbā "Momenti", Sinfonietta Rīga un diriģents Normunds Šnē aicina piedzīvot "Hanzas peronā" un "Klasikas" tiešraidē.