Tiešraidē no Latvijas Nacionālās operas klausāmies Galā koncertu "Operas zvaigžņu vasara".

Pirmo reizi Latvijā viesojas viens no pasaulē izcilākajiem tenoriem Pjotrs Bečala (Piotr Beczała), bet otra Galā koncerta īpašā viešņa ir prestižā konkursa Operalia 2019 uzvarētāja Adriana Gonsalesa (Adriana González).

Līdz ar viņiem koncertā uzstājas arī pasaulslavenais basbaritons Egils Siliņš un Latvijas Nacionālās operas solisti Tatjana Trenogina, Ilona Bagele, Mihails Čuļpajevs un Rinalds Kandalincevs.

Skaistākās opermūzikas pērles līdz ar solistiem interpretē Latvijas Nacionālās operas orķestris un koris. Koncerta muzikālais vadītājs ir LNOB galvenais diriģents Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta režisore – Dace Volfarte, gaismu mākslinieks – Māris Sējāns.

Par Galā koncerta "Operas zvaigžņu vasara" spēles laukumu kļuvusi visa Lielā zāle, līdz ar to publikai tā ir ne vien skaista atkalsatikšanās ar opermākslu un spožākajām zvaigznēm, bet arī ekskluzīva iespēja baudīt koncertu no neierasta skatupunkta – sēdvietas izvietotas uz skatuves, bet koncerta scenogrāfiju veido greznais zāles interjers.

Lai iemūžinātu šo spilgto notikumu, koncerts tiek filmēts dažādos rakursos, un tā videoierakstu ikviens interesents šovasar varēs baudīt operas priekšlaukumā. Šis pasākums tiks izsludināts atsevišķi.

Pēc koncerta - Lienes Jakovļevas saruna ar Baltā nama vadītāju Egilu Siliņu.