Tiešraidē no  Lielās ģildes - Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga pirmā tikšanās ar amerikāņu kontrtenoru un diriģentu Bedžunu Metu, kura repertuāra amplitūda - no baroka līdz mūsdienām, no opermūzikas – līdz kamerdarbiem. Koncertā Rīgā Bedžuns Meta gan dziedāja, gan diriģēja, piedāvājot Johana Kristiāna Baha Simfoniju Remažorā, Volfganga Amadeja Mocarta operas "Mitridats, Pontas valdnieks" uvertīru un 29. simfoniju, kā arī ārijas no Georga Frīdriha Hendeļa operām "Orlando", "Ptolemajs, Ēģiptes valdnieks" un "Jūlijs Cēzars Ēģiptē".

Tiešraidi vadīja Anete Ašmane-Vilsone, starpbrīdī piedāvājot sarunas ar Sinfonietta Rīga mūziķēm Māru Botmani un Agnesi Kanniņu, kultūrpētnieku Denisu Hanovu un Bedžunu Metu.

Bedžuna Metas balss skanējusi Londonas, Milānas, Vīnes, Berlīnes, Minhenes, Briseles, Amsterdamas, Barselonas, Madrides, Cīrihes, Parīzes, Čikāgas, Losandželosas operteātros un Zalcburgas, Vīnes, Glaindbornas un Eksanprovānsas festivālos. Viņš regulāri sniedz arī solokoncertus, uzstājoties Amsterdamas Concertgebouw, Londonas Vigmora zālē, Hamburgas Elbas filharmonijā, Minhenes Herkulesa zālē, Vīnes Konzerthaus un Musikverein, Ņujorkas Kārnegija zālē, Briseles Palais des Beaux-Arts, Berlīnes Konzerthaus u. c. 2020. gadā Meta kļuva par pirmo kontrtenoru, kurš sniedzis solokoncertu uz Milānas La Scala skatuves. Pēdējos gados Bedžuns Meta veiksmīgi uzsācis arī diriģenta karjeru, sadarbojoties ar Frankfurtes Radio orķestri, "Drēzdenes filharmoniķiem", Bohumas SO, Potsdamas Kammerakademie un Virtenbergas kamerorķestri.

Plašs ir arī Grammy ieguvušā mākslinieka ieskaņojumu klāsts, daudzi no viņa teju 30 albumiem saņēmuši arī citus ievērojamus apbalvojumus, tostarp Echo Klassik, Diapason d’Or, Le Diamant d’Opéra Magazine, Choc de Classica, BBC Music Magazine gada albuma titulu, Gramophone Award u. c.

Berlīnē un Ņujorkā rezidējošais amerikāņu mākslinieks pievērsies arīdzan pedagoģijai, sniedzot meistarklases Zalcburgas festivālā, Hamburgas Valsts operas jauno talantu operstudijā, Amsterdamas konservatorijā u. c.