Tiešraidē no Latvijas Universitātes Lielās aulas - Jāzepa Vītola 6. starptautiskā kordiriģentu konkursa fināls un noslēguma koncerts.

Finālā sacentās Matīss Pēteris Circenis (Latvija), Aivis Greters (Latvija), Daniils Lašins (Krievija) un Artūrs Oskars Mitrevics (Latvija).

Finālistu vadībā Valsts akadēmiskais koris "Latvija", Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas jauktais koris un simfoniskais orķestris atskaņoja Johannesa Brāmsa Schicksalslied. II un III daļu no Viļņa Šmīdberga opusa Laudator, IV un V daļu no Pētera Butāna "Kora simfonijas", kā arī V, IX un XVI daļu no Imanta Kalniņa oratorijas “Rīta cēliens”.

Solisti - Viktorija Pakalniece (soprāns), Andžella Goba (mecosoprāns), Mihails Čuļpajevs (tenors) un Rihards Mačanovskis (baritons).

Koncertu vada Liene Jakovļeva, tiešraidi - Ilze Medne un Dāvis Eņģelis.

---

Spraigu un intensīvu sacensību rezultātā PIRMO VIETU un 2500 eiro balvu guvis Matīss Circenis (Latvija), OTRO un 2000 eiro balvu - Daniils Lašins (Krievija), TREŠO un 1500 eiro balvu - Artūrs Oskars Mitrevics (Latvija), savukārt VEICINĀŠANAS PRĒMIJU 500 eiro vērtībā guvis Aivis Greters (Latvija).

Koncerta starpbrīdī - saruna ar žūrijas komisijas priekšsēdētāju, Berlīnes Komiskās operas muzikālo vadītāju Aināru Rubiķi, pēc koncerta - ar RDKS kordiriģēšanas nodaļas vadītāju Jurģi Cābuli.