Tiešraidē no Katalonijas Mūzikas pils Barselonā bijām klāt Eiroradio koru ierakstu konkursa Let the Peoples sing 2019 fināā, kur kopā ar a cappella grupām un koriem no Velsas, Katalonijas, Krievijas, Dānijas, Bulgārijas, Ungārijas, Igaunijas un Vācijas piedalījās arī vokālais ansamblis Anima Solla no Latvijas.  Fināla programmā viņas dziedāja Riharda Dubras Ave Maria un Riharda Zaļupes "Lietusmeža dziesmu".

Pēc konkursa - telefoninervija ar Anima Solla vadītāju Mārīti Puriņu, dziedātājām Annu Rudzīti un Mārīti Junitu Apsīti, kā arī LR3 balsi Intu Pīrāgu.

Sudraba rozes kausu šogad izcīnīja BarbAros  no Dānijas, kuri uzvarēja arī atvērtajā kategorijā. Starp bērnu un jauniešu koriem par labākajiem tika atzīts bērnu koris Ponomaryov VESNA  no Krievijas, bet  jaukto koru grupā - kamerkoris Sereen no Igaunijas.

Eiroradio amatierkoru konkurss Let the Peoples Sing aizsācies 1961. gadā. Kopš 1993. gada tas notiek reizi divos gados un katru reizi citā Eiroradio dalībvalstī.

Latvijas amatierkori Sudraba rozes kausu izcīnījuši divas reizes: 1991. gadā to ieguva jauktais koris "Balsis" Kaspara Putniņa un Māra Kupča vadībā, bet 2001. gadā - Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Mūzikas skolotāju nodaļas sieviešu koris Arvīda Platpera vadībā.