Tiešraidē no Zalcburgas festivāla - režisora Kristofa Loja iestudētais Džakomo  Pučīni operu triptihs ar viencēliena operām „Džanni Skiki”, „Apmetnis” un „Māsa Andželika”. Visās izrādēs galvenā sieviešu loma uzticēta Viļņā dzimušajam soprānam Asmikai Grigorjanai, kuru Zalcburgas festivāla publika mīl jau kopš viņas debijas „Salomē” 2018. gadā. Pie diriģenta pults - Francis Velzers-Mests, iestudējumā piedalās arī Zalcburgas festivāla bērnu koris, Vīnes Valsts operas koris un Vīnes filharmoniskais orķestris.

"Džanni Skiki" ved uz kāda turīga kunga Buozo Donati dzimtas namu, kur ģimene sapulcējusies pie viņa nāves gultas. Katrs tīko pēc lielākās mantojuma daļas.  Bet, kad viņi atrod testamentu, izrādās, ka Donati visu atstājis klosterim. Rinučo ierosina prasīt padomu Džanni Skiki, ģimenes melnajai avij. Pārējie vispirms atsakās, bet Rinučo pārliecina uzklausīt Skiki, kas ierodas kopā ar savu meitu Lauretu, kuru Rinučo mīl. Skiki ir gatavs izlikties par mirstošo Donati un pārrakstīt testamentu saskaņā ar ģimenes locekļu vēlmēm. Tā kā testamenta viltošana ir smags krimināli sodāms noziegums, neviens nekad nedrīkst izpaust viņu plānu. Ģimene paslēpj mirušo Donati, un Skiki ieņem viņa vietu. Kad ierodas notārs, Skiki nodiktē jaunu testamentu, kurā, pārējiem par milzu sašutumu, novēl vērtīgākos Donati īpašumus pats sev.

Lomās - Miša Kiria (baritons), Asmika Grigorjana (soprāns), Enkelejda Škoza (kontralts), Aleksejs Nekļudovs (tenors) u. c.

"Apmetņa" darbība notiek uz kādas baržas Sēnas upē Parīzē. Kapteinis Mikele atceras laimīgās dienas, ko vadījis kopā ar savu krietni jaunāko sievu Džordžetu un viņu dēlu, kurus sildījis savā apmetnī. Bet pēc dēla nāves Mikeles attiecības ar sievu ir izirušas. Mikele uzzina, ka Džordžetai ir dēka ar krāvēju Luidži. Mikele nogalina Luidži un parāda tajā pašā apmetnī ietīto līķi savai neuzticīgajai sievai.

Lomās - Romāns Burdenko (baritons), Asmika Grigorjana (soprāns), Džošua Guerrero (tenors), Brindlijs Šerats (bass) u. c.

"Māsas Andželikas" notikumi risinās klosterī. Pirms septiņiem gadiem Andželiku turp nosūtījuši viņas piederīgie, lai sodītu jauno sievieti - Andželika apkaunojusi ģimenes labo slavu, dzemdējot ārlaulības bērnu. Viņa nav sazinājusies ar ārpasauli visus šos gadus. Kad ierodas Andželikas tante Hercogiene, lai pieprasītu Andželikas atteikšanos no dzimtas īpašuma,  vienīgais, ko Andželika izmisīgi vēlas zināt - kā klājas viņas dēlam. Hercogiene vēsi paziņo, ka zēns pirms diviem gadiem nomiris. Andželika izdara pašnāvību. Mirstot viņa redz vīziju, kurā atkal ir kopā ar savu bērnu.

Lomās: Asmika Grigorjana (soprāns), Karita Matila (kontralts), Hanna Švarca un Katerina Piva (mecosoprāns), Džūlija Semenzato (soprāns) u. c.