Tiešraidē no Lielās ģildes - Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga un diriģenta Normunda Šnē koncerts ar Jozefa Haidna 102. simfoniju un Heinera Gebelsa Svītu semplerim un orķestrim 1. daļā un Pētera Vaska Koncertu angļu ragam un orķestrim vakara turpinājumā, kura atskaņojumam mūsu mūziķiem pievienojāss angļu raga spēlētājs orķestrī "Berlīnes filharmoniķi" Dominiks Vollenvēbers.

Tiešraidi vadīja Maruta Rubeze, starpbrīdī piedāvājot interviju ar Dominiku Vollenvēberu, Normundu Šnē un Pēteri Vasku.

Diriģents Klaudio Abado reiz Vollenvēberu nodēvējis par “visu laiku labāko angļu raga solistu”. 2021. gada rudenī mūzikas ierakstu izdevniecībā Suprophon klajā nāk Vollenvēbera soloalbums The Art of English Horn, kam seko ne vien cildinošas kritikas atsauksmes, bet 2022. gada rudenī - arī prestižās vācu mūzikas balvas Opus Klassik laureāta gods nominācijā "Gada instrumentālists". Kā gada komponists balvu Opus Klassik saņēma arī komponists Pēteris Vasks.

Koncerts angļu ragam un orķestrim pirmatskaņojumu piedzīvojis 1990. gada 12. maijā ASV, Larija Gilgora vadītā Stemfordas kamerorķestra un ilggadējā “Ņujorkas filharmoniķu” solista Tomasa Steisija lasījumā, bet tapis tas sadarbībā ar Sinfonietta Rīga diriģentu un obojistu Normundu Šnē.Plašāk par Pētera Vaska Koncertu angļu ragam un Dominika Vollenvēbera mākslu - Egila Upatnieka un Oresta Silabrieža sarunā raidījumā "Orfeja auss".