Lucernas festivālā - krievu klasikas programma ar pianistu Daniilu Trifonovu, Lucernas simfonisko orķestri un diriģentu Džeimsu Gafiganu: Anatolija Ļadova "Kikimora" op. 63, Sergeja Rahmaņinova Ceturtais koncerts klavierēm un orķestrim solminorā op. 40 un Svīta no Sergeja Prokofjeva baleta "Pelnrušķīte" op. 87.

Daniils Trifonovs dzimis 1991. gadā Ņižņijnovgorodā, kopš piecu gadu vecuma mācījies Gņesinu mūzikas skolā Maskavā, bet no 2009. gada - Klīvlendas Mūzikas institūtā pie Sergeja Babajana. Mācījies arī kompozīciju un turpina sacerēt mūziku klavierēm un orķestrim. Ir trīs visprestižāko pianistu konkursu uzvarētāju: bronzai un speciālbalvai Šopēna konkursā Varšavā sekoja pirmā vieta Rubinšteina konkursā un Zelta medaļa Čaikovska konkursā.

"Viņam ir viss un vēl vairāk. Tas, ko viņš izdara ar savām rokām, ir neticami. Tas attiecas arī uz piesitiena veidu: tas ir gan maigs un arī dēmonisks. Nekad neesmu dzirdējusi ko līdzīgu," Marta Argeriča pēc uzvaras Čaikovska konkursā atzinusi intervijā britu laikrakstam Financial Times.

Spožajām uzvarām sekojuši ielūgumi spēlēt ar labākajiem pasaules orķestriem: Vīnes, Sanfrancisko, Klīvlendas, Detroitas, Čikāgas, Izraēlas, Amsterdamas, Parīzes, Londonas, Roterdamas, Berlīnes, Amsterdamas, BBC, Krievijas Nacionālo un Sanktpēterburgas Marijas teātra orķestri.

2016. gaā viņš saņēma Gramophone Classical Music Awards  un titulu Artist of the Year, 2017. gads atnesa Herberta fon Karajana balvu un Grammy par F. Lista "Transcendentālo etīžu" ieskaņojumu.