Tiešraidē no Mančesteras Brigdewater koncertzāles - Hallē simfoniskā orķestra koncerts tā galvenā diriģenta Sera Marka Eldera vadībā. Koncerts Eiroradio tiek piedāvāts t.s. Premium sērijā, kas visupirms nozīmē visaugstākā līmeņa mūziku, atskaņotājmāksliniekus un, protams, arī kvalitātes griestus.

Hallē orķestra koncerts dzirdams ne vien visā Apvienotajā Karalistē, bet arī Dānijā un Latvijā. Ar nelielu laika nobīdi šis koncerts tiek pārraidīts arī Austrijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Serbijā un Portugālē, Berlīnes un Frankfurtes Radio kanālos Vācijā, arī Polijā, Bulgārijā, Slovēnijā un Horvātijā.

Šīvakara koncertprogrammā – 2 simfoniskie skerco, viena maza simfonija: Sinfonietta un salīdzinoši reti spēlēts klavierkoncerts! Tādu Hallē orķestris ir veidojis savu šīvakara koncertprogrammu, ierāmējot to ar čehu mūziku: koncerta sākumā klausāmies čehu 20. gs. romantiķa Jozefa Suka "Fantastisko skerco" tam seko Sergeja Rahmaņinova Ceturtais klavierkoncerts, ko Sers Marks Elders raksturojis kā izcilu skumju un nostalģijas darbu, kas šī orķestra repertuārā atgriežas pēc 20 gadu pauzes, tad seko koncerta 2. daļa ar francūža Pola Dikā slaveno simfonisko skerco "Burvju māceklis" un vēl viena čeha – Leoša Janāčeka Sinfoniettu, kuras partitūra lepojas ar vismaz 25 pūšaminstrumentu mūziķiem, tostarp deviņam trompetēm, kas Bridgewater zāli pieskandina ar pamatīgām fanfarām.