Raidījuma "Tāda mūzika" 36. izlaidumā pilnā garumā dzirdams amerikāņu komponista Daniela Guda (Daniel Goode) darbs orķestrim "AnnCela Express". 

Darbs par dzirksteli izmanto kādu tradicionālu serbu melodiju – tās nosaukuma aptuvenais tulkojums attiecīgi Gudam būtu "Jaunais cilvēk, nejāj zirgā ar noliektu galvu". Spēlēta ar klarneti, šī melodija parādās īsi skaņdarba sākumā, taču pēc tam pazūd, atstādama aiz sevis vien atblāzmu, kas kā armatūra satur kopā visu kompozīciju. 

Guds ir dzimis Ņujorkā un mācījies Kolumbijas Universitātē pie Henrija Kauela (Henry Cowell), kā arī vēlāk Sandjego Universitātē pie slavēnās minimālistes Paulīnes Olivero (Pauline Oliveros) un Keneta Gaburo (Kenneth Gaburo), kas citkārt skolojis arī Džeimsu Teniju (James Tenney) un Neitu Vūliju (Nate Wooley).

Skan arī "Grammy" balvai nominētā mikrotonālās mūzikas altista Meta Maneri (Mat Maneri) un viņa mātes, vokālistes Sonjas Maneri (Sonja Maneri) mājas apstākļos ierakstīti spiričuela "Sometimes I Feel Like a Motherless Child" un kristiešu himnas "What a Friend We Have in Jesus" izpildījumi. 

Kā spilgts piemērs agrīnas avangarda elektronikas un ārpuseiropas mūzikas elementu apvienojumiem tiek atskaņots irāņu-amerikāņu komponista Dariuša Dolata-Šahi (Dariush Dolat-Shahi) darbs "Zahāb", kas nāk no ieraksta, kurā apkopoti viņa darbi elektronikai, tāram un santūram.

Tāpat raidījumā skan arī eksperimentāls hiphops, "konkrētā mūzika" un citas avangarda mūzikas formas.

Raidījumā skanēs šādi skaņdarbi:

* Daniel Goode - AnnCela Express (AnnCela Express, New World Records, 2021) - The Flexible Orchestra, diriģente Tara Simoncic
* Mat Maneri, Sonja Maneri - Sometimes I Feel Like a Motherless Child (nepublicēts)
* Mat Maneri, Sonja Maneri - What a Friend We Have in Jesus (nepublicēts)
* Dariush Dolat-Shahi - Zahāb (Electronic Music, Tar And Sehtar, Folkways Records, 1985), fragments
21st Century Wolf - Open (City Zen, Genot Centre, 2018)
Arca - Fiera (Kick III, XL Recordings, 2021)
* Fatboi Sharif & LoneSword - Crescent Moon (Ft. SCVTTERBRVIN) (Cyber City Society, pašizdots)
Anne Gillis - Lxgrin (Lxgrin, (CRI)2, 1984), fragments
IVVVO - Drugs (Bleached Butterfly, AD93, 2022)
Asher Tuil - Extensities 11 (Extensities, LINE, 2020), fragments
Black Quantum Futurism - Dearfield (Mmere Dane: The Black Time Belt, pašizdots), fragments
Christan Zanési - Stop! l'horizon (Grand Bruit - Stop! l'horizon, Recollection GRM, 2018), fragments